STRÁŽNÝ/-Á - | VímVíc.cz

STRÁŽNÝ/-Á -

Plný úvazek, DPC
15 000 - 16 000 Kč

Volné místo STRÁŽNÝ/-Á ve společnosti G4S Secure Solutions (CZ), a.s.. Jedná se o práci na plný úvazek / DPC (nepřetržitý provoz) s počátečním platem / mzdou 15 000 - 16 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: práce s PC - základní dovednosti PC a minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Práce je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Ing. Ivana Slavíková. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma G4S Secure Solutions (CZ), a.s. nabízí volné pracovní místo. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 00175439.

Pozice:
STRÁŽNÝ/-Á
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Doba zaměstnání:
od 1. 7. 2019 do 30. 6. 2020
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Jiné výhody - stravenky a příspěvek na čištění uniformy po zkušební době, atd.

Požadované dovednosti

  • práce s PC - základní dovednosti PC

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 20

Společnost G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá zaměstnance na pozici Strážný/-á na pracoviště do Náchoda a Velkého Poříčí.
Pracovněprávní vztah: pracovní poměr (plný či zkrácený pracovní úvazek) nebo dohoda o pracovní činnosti na dobu určitou (1 rok) s předpokladem prodloužení. Směnnost: nepřetržitý provoz, 12hodinové směny (denní i noční).
Zaměstnání je vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity.

Náplň práce: obchůzková a kontrolní činnost, zajištění celkové bezpečnosti objektu, evidence osob a vozidel, obsluha EPS, EZS, CCTV.

Požadavky: profesní kvalifikace STRÁŽNÝ, kód 68-008-E výhodou /zaměstnavatel Vám pomůže s jeho získáním/; trestní bezúhonnost; komunikativnost, základní znalost PC; věk min. 18 let.

Zaměstnavatel nabízí: stravenky a příspěvek na čištění uniformy po zkušební době, příjemný kolektiv.

Kontakt - Ing. Slavíková Ivana, tel.: *********, e-mail: ********* (zaslání životopisu).

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Náchod.
Evidujeme 570 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Náchod.