Stavební a provozní elektrikáři - Provozní elektrikář | VímVíc.cz

Stavební a provozní elektrikáři - Provozní elektrikář

Český Krumlov
Plný úvazek
24.000 Kč / měsíc
Mám zájem o nabídku Stavební a provozní elektrikáři - Provozní elektrikář

Firma

Europe Jobs s.r.o.

Popis pozice

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ – KAPLICE

Nabízíme pracovní příležitost ELEKTRIKÁŘŮM, kteří mají praxi v oboru a mají vyhlášku 50/1978 Sb. §5,6 a jsou ochotni pracovat v jednosměnném provozu.

Místo výkonu práce - Kaplice.
Nástup možný dle domluvy.

NÁPLŇ PRÁCE
• opravy a údržba strojního zařízení

Požadujeme
• vyhláška 50/1978 Sb. §5,6 zkušenosti v oboru
• spolehlivost, zodpovědnost
• vzdělání: SOU elektro nebo vyučen v příbuzném oboru

Nabízíme
• platové ohodnocení 175,- Kč/hod - 200,- Kč /hod, po zkušební době 205,-Kč/hod.
• zajištění ubytování ZDARMA
• možnost vyplácení záloh na mzdu po odpracovaných 5 dnech
• dlouhodobá spolupráce, práce ve stabilní společnosti působící na trhu již mnoho let

* Plat od 175Kč/hod

Doplňující informace k nabídce

Minimální požadované vzdělání:

Vyučení bez maturity

Typ úvazku:

Plný úvazek

Nástup:

05.08.2019

Kontaktní údaje

Mgr. Daniel Dušek

Místo výkonu práce

Český Krumlov 38101, okres Český Krumlov, Jihočeský kraj

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.