Stavbyvedoucí - mosty | VímVíc.cz

Stavbyvedoucí - mosty

Nymburk
Plný úvazek
35.000 – 50.000 Kč / měsíc

Firma

Novitim s.r.o.

Popis pozice

Pro stavební firmu působící v oblasti dopravních staveb, mostů a konstrukcí hledáme vhodného kandidáta na pozici Stavbyvedoucí. Máme zájem o zkušené uchazeče, tak kandidáty s chutí se učit a povýšit ale i o nadšené a pracovité absolventy stavební školy se znalostí mostních konstrukcí.

Náplň práce:

  • Řízení staveb - přes stavebního mistra nebo přímo pracovníků na stavbě
  • Řízení subdodávek, výběr zhotovitelů, provozní příprava staveb
  • Kompletní dohled - fakturace, rozpočty, termíny…
  • Vedení stavebních deníků, tvorba technologických postupů, komunikace s TDI,
  • veškerá administrativa ohledně vedení staveb
  • Starost o 2 až 3 projekty
  • Stavby v oblasti Prahy a středních Čech

Požadujeme:

  • Hledáme jak uchazeče s praxí (stavbyvedoucí), tak kandidáty s chutí se učit a povýšit (mistr stavby), tak i čerstvé absolventy
  • SŠ/VŠ stavebního směru
  • Zaměření na mostní konstrukce, dopravní stavby
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Autorizace výhodou

Nabízíme:

  • Pozice vhodná jak pro zkušené uchazeče, tak i pro absolventy, které rádi zaučíme
  • HPP (v případě zájmu IČO)
  • Platové ohodnocení od 35 – 50 000 Kč
  • Odměny dle odvedené práce
  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobil, notebook
  • Další odborného vzdělávání, pomoc při získání autorizace
  • Zázemí malé firmy s individuálním přístupem a přátelským kolektivem
  • Možnost nejen karierního postupu ale také podílení se na rozvoji firmy
  • Nástup dle dohody
  • Kancelář: Nymburk, zakázky Praha a střední Čechy

V případě Vašeho zájmu nám pošlete svůj životopis na *********. Podrobnosti pak společně probereme po telefonu a na osobním setkání.

Doplňující informace k nabídce

Pozice vhodná pro:

Absolventy

Typ úvazku:

hlavní pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Kontaktní údaje

Anna Schwarzová 101 00 Praha 10

Místo výkonu práce

Nymburk 28802, okres Nymburk, Středočeský kraj