Správce firemních aplikací a datový analytik (SQL) | VímVíc.cz
premium

Správce firemních aplikací a datový analytik (SQL)

Praha
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku Správce firemních aplikací a datový analytik (SQL)

O pozici

Hledáme do týmu IT specialist(k)u do provozu aplikací a správy dat. ČSOB Factoring je dceřinou společností ČSOB a práce v IT oddělení je proto velmi různorodá a zajímavá. Snažíme se vytvořit pro naše zaměstnance takové podmínky, aby spolupráce s nimi byla dlouhodobá.

Náplň práce

• Budete spolupracovat na vývoji informačního systému/aplikací firmy – rozvoj aplikací, sběr dat, technický návrh, implementace požadavků na úpravu informačního systému.
• Budete analyzovat a reportovat data (SQL) firemního informačního systému - tvorba SQL dotazů, reportů, kontrola kvality dat a jejich případná oprava, příprava dat pro testování.
• Budete zajišťovat provoz firemních aplikací – instalace a konfigurace aplikací, podpora uživatelů, řešení incidentů a požadavků, úzká spolupráce s dodavateli aplikací a IT Helpdeskem, tvorba dokumentace.

Požadavky

• VŠ vzdělání či SŠ s odpovídající praxí v oblasti zpracování dat, podpory a správy aplikací
• Znalost jazyka SQL na pokročilejší úrovni
• Znalost databází (MS SQL a/nebo Oracle)
• Anglický jazyk na úrovní středně pokročilý (studování dokumentace)
• Ostatní znalosti výhodou: zkušenost s implementací EDI (EDIFACT, GRIT, jiné), XML, platební styk, znalost programování
• Analytické myšlení a chuť přicházet věcem na kloub
• Schopnost týmové spolupráce a aktivní přístup k práci

Nabízíme

- zázemí stabilní mezinárodní firmy
- perspektivu osobního a profesního růstu
- širokou nabídku zaměstnaneckých výhod

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Správce firemních aplikací a datový analytik (SQL)
Místo výkonu práce:
Výmolova 353/3, 15000 Praha - Radlice, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Aneta Gillová
Adresa:
Radlická 333/150, 15000 Praha
agillova@csob.cz