Specjalista ds. Obsługi Klienta - Tipli.pl - praca, kariera, oferty pracy | VímVíc.cz
premium
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 678 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Specjalista ds. Obsługi Klienta - możliwość pracy z domu

Praha
Brigáda
15 PLN/godz
Výběrové řízení bylo ukončeno

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Do polskiego portalu cashbackowego Tipli.pl, który skupia się na internetowych zakupach, szukamy energicznej osoby do Obsługi Klienta online . Oferujemy pracę w miłej atmosferze w centrum Pragi oraz możliwość pracy z domu. Praca jest idealna dla studentów i absolwentów . Doskonale da się ją połączyć z nauką. Głównym celem pracy jest komunikacja z klientami.

Oferujemy:

  • możliwość pracy z domu
  • pracę w rozwijającej się firmie z przyjemną i energiczną kulturą firmową
  • pracę w młodym zespole
  • pracę na DPP (umowa zlecenie)
  • teambuildingi i różne firmowe akcje
  • szkolenia i merytoryczne wsparcie
  • wynagrodzenie w wysokości 15 PLN/ godzinę

Obowiązki:

  • komunikacja poprzez e- mail
  • obsługa czatu
  • drobne prace administracyjne

Wymagania:

  • doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • bezbłędne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie
  • umiejętność pracy pod presją
  • zdolność pracy w zespole i zaangażowanie
  • znajomość MS Office
  • znajomość języka czeskiego/słowackiego mile widziana
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientami