Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií - Specialisté v oblasti prodeje a nákupu inf. a kom. techn. | VímVíc.cz

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií - Specialisté v oblasti prodeje a nákupu inf. a kom. techn.

Praha
Plný úvazek
30.000 Kč / měsíc
Mám zájem o nabídku Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií - Specialisté v oblasti prodeje a nákupu inf. a kom. techn.

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Firma

HEWLETT-PACKARD s.r.o.

Popis pozice

kontakt: Roldán Jana, e-mail: *********
Rozšíření působnosti HPE a řízení prodeje prostřednictvím identifikace příležitostí v rámci zákaznických účtů, využívání prodejních technik k dosažení kvót a získání nových účtů. Úzká spolupráce s telemarketing a inside sales odděleními. Mapování partnerů v rámci jejich teritoria, schopnost aktivně vyhledávat nové příležitosti. Požadujeme profesní znalost anglického jazyka a turečtiny na úrovni rodilého mluvčího. Požadujeme výbornou orientaci v tureckém tržním prostředí, schopnost vyhledávání nových příležitostí.

Doplňující informace k nabídce

Minimální požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Typ úvazku:

Plný úvazek

Nástup:

01.06.2017

Kontaktní údaje

HEWLETT-PACKARD s.r.o.

Jana Roldán

Místo výkonu práce

Praha 11000, okres Praha, Hlavní město Praha

Zaujala tě tato nabídka?

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.