SPECIALISTÉ NA OSOBNÍ FINANCE, INVESTIČNÍ SPECIALISTÉ - Prostějov | VímVíc.cz

SPECIALISTÉ NA OSOBNÍ FINANCE, INVESTIČNÍ SPECIALISTÉ - Prostějov

Prostějov
Plný úvazek
25 000 - 40 000 Kč
Mám zájem o nabídku SPECIALISTÉ NA OSOBNÍ FINANCE, INVESTIČNÍ SPECIALISTÉ - Prostějov

Volné místo SPECIALISTÉ NA OSOBNÍ FINANCE, INVESTIČNÍ SPECIALISTÉ ve společnosti SMS finance, a.s.. Pracoviště se nachází na adrese Prostějov. Jedná se o práci na plný úvazek (pružná pracovní doba) s počátečním platem / mzdou 25 000 - 40 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání úSO (vyučení s maturitou). Práce je vhodná pro absolventy středních škol a osoby se zdravotním postižením (OZP). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Luděk Čala. Můžete poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma SMS finance, a.s. nabízí volné pracovní místo na adrese Prostějov. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25381512.

Pozice:
SPECIALISTÉ NA OSOBNÍ FINANCE, INVESTIČNÍ SPECIALISTÉ
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 8. 2019
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 5

Poznámka

Nástup ihned. Životopis zasílejte na e-mail *********.
Nabízíme pracovní příležitost v silné marketingovéspolečnosti, která v České republice nabízí produkty z oblasti pojišťovnictví, bankovnictví a investic a z důvodu rozvoje našich poboček v Prostějově, Brně a Olomouci hledáme specialist na osobní finance.
Náplň práce:
- praxe v obchodě výhodou, ne podmínkou
- mobilitu a časovou flexibilitu
- cílevědomost, pracovitost, svědomitost, samostatnost
Co u nás uplatníte?
- samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup
- schopnost rychlého rozhodování
- flexibilita a cílevědomost
- skvělé organizační a komunikační schopnosti
- min. SŠ/VŠ vzdělání
- ŘP sk. B
Nabízíme: nadstardantní finanční ohodnocení pravidelné vzdělávání, možnost kariérního růstu, firemní tarif, příspěvek na telefon, notebook a automobil.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Prostějov.
Evidujeme 665 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Prostějov.