Specialista/tka kontaktu se zákazníky - Ostrava | VímVíc.cz

Specialista/tka kontaktu se zákazníky - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek, zkrácený úvazek, min. 20 hod. týdně
18 000 - 20 000 Kč

Nabídka práce Specialista/tka kontaktu se zákazníky pro organizaci innogy Zákaznické služby, s.r.o. (IČ 27935221). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen). Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy středních škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 18 000 - 20 000 Kč a práci na plný úvazek / zkrácený úvazek / min. 20 hod. týdně (čtyřsměnný provoz). Adresa pracoviště je Plynární 788/5, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Ing. Olga Moldavčuk, a to na e-mail *********.

innogy Zákaznické služby, s.r.o. detaily

Další informace o společnosti innogy Zákaznické služby, s.r.o. vedené pod IČ 27935221 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Specialista/tka kontaktu se zákazníky
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Doba zaměstnání:
od 15. 12. 2018 do 15. 11. 2019
Směnnost:
Čtyřsměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 10

Poznámka

Místo výkonu práce: Plynární 788/5, Ostrava
Kontakt emailem: *********

Náplň práce:
-odbavování PŘÍCHOZÍCH hovorů našich zákazníků
-řešení zákaznických požadavků týkajících se záloh, plateb, odečtů, přepisů atd.
-konzultace a poradenství klientům
-PRODEJ našich služeb a produktů
-zpracování emailové komunikace se zákazníky

Hledáme právě Vás, pokud
-se nebojíte kontaktu se zákazníky
-umíte dobře komunikovat a máte příjemný projev bez vady řeči
-máte tah na branku a vidíte za sebou rádi konkrétní výsledky
-máte prodej v krvi nebo máte chuť se prodeji učit
-máte možnost pracovat na směny

Jiné:
-směnný provoz - příchozí linka v době 6 - 22, směna 7,5 hodiny/den, pozvolný nástup na směny
-možnost zkrácených úvazků po zaškolení

Toto vše Vám nabízíme:
-stabilitu i rozvoj. Začneme smlouvou na pracovní poměr přímo v innogy, a to se všemi benefity od prvního dne nástupu
-na počátku nabízíme fixní nástupní mzdu od 18 000 do 20 000 Kč dle pracovních zkušeností, a k tomu variabilní složku mzdy 20 % vyplácenou každý měsíc
-provize za uzavřené smlouvy s klienty - můžete si odnášet i 30 000 Kč
-pomůžeme Vám při startu. Zajistíme Vám plně hrazené školení, vzdělávání i osobní rozvoj
-připravený pro Vás máme kariérní růst prostřednictvím exkluzivních kariérních cest
-pracovní smlouvu získáte na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

A takto o Vás budeme pečovat:
-od prvního dne v zaměstnání si můžete užívat plných 27 000 Kč ročně na wellness, kulturu, sport, cestování, vzdělávání aj.
-máme pro Vás stravenky v hodnotě 100 Kč, na které přispíváme 71 Kč
-při dobrých výsledcích budete moci pracovat z pohodlí domova (home office)
-odpočinete si během 25 dnů dovolené a 3-5 dnech osobního volna
-těšit se můžete na týmové, sportovní a společenské akce (setkání zaměstnanců innogy, lístky do kina na innogy podporované filmy aj.)
-získáte slevy u více než 2 000 smluvních partnerů innogy na oblečení, obuv, osobní dopravu, výpočetní techniku aj.
-připravené máme zvýhodněné zaměstnanecké volání a další produkty pro Vás i rodinu
-samozřejmostí je u nás krytí cestovním pojištěním pro Vás i Vaši rodinu

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2022 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.