Sociální pracovník - Ústí nad Labem | VímVíc.cz

Sociální pracovník - Ústí nad Labem

Ústí nad Labem
Plný úvazek
22 800 - 34 320 Kč
Mám zájem o nabídku Sociální pracovník - Ústí nad Labem

Nabídka práce Sociální pracovník pro organizaci Domov pro seniory Severní Terasa, příspěvková organizace (IČ 44555326). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 22 800 - 34 320 Kč a práci na plný úvazek (pružná pracovní doba). Adresa pracoviště je V Klidu 3133/12, Severní Terasa, 400 11 Ústí nad Labem 11. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Miroslava Šmidtová, mzdová a finanční účetní, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

Domov pro seniory Severní Terasa, příspěvková organizace detaily

Další informace o společnosti Domov pro seniory Severní Terasa, příspěvková organizace vedené pod IČ 44555326 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Sociální pracovník
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 1. 8. 2019 do 31. 7. 2020
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Místo výkonu práce: V Klidu 3133/12, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Náplň práce: sociální práce se žadateli a s klienty sociálních služeb "domov pro seniory" a "domov se zvláštním režimem".
Požadujeme: odbornou způsobilost a bezúhonnost pro pozici sociální pracovník dle zákona č. 108/2006 Sb.
Nabízíme: plat je uveden ve výši základního platu (10. třída dle Nařízení vlády 341/2017 Sb.), pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s následným prodloužením, nástup možný ihned nebo dle dohody.
Kontakt: zájemci, kteří zašlou životopis e-mailem, případně se ozvou telefonicky, budou pozváni na osobní jednání.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem.
Evidujeme 296 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem.