SLÉVÁRENSKÝ/-Á DĚLNÍK/-ICE - Třebechovice pod Orebem | VímVíc.cz

SLÉVÁRENSKÝ/-Á DĚLNÍK/-ICE - Třebechovice pod Orebem

Hradec Králové
Plný úvazek
od 14 740 Kč
Mám zájem o nabídku SLÉVÁRENSKÝ/-Á DĚLNÍK/-ICE - Třebechovice pod Orebem

Nabídka práce SLÉVÁRENSKÝ/-Á DĚLNÍK/-ICE pro organizaci TSS, spol. s r.o. (IČ 47451467). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 14 740 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Za tratí 496, Třebechovice pod Orebem, 503 46 Třebechovice pod Orebem. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Petr Drahoňovský, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

TSS, spol. s r.o. detaily

Další informace o společnosti TSS, spol. s r.o. vedené pod IČ 47451467 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
SLÉVÁRENSKÝ/-Á DĚLNÍK/-ICE
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 5. 2018
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 14

Místo výkonu práce: Za tratí č.p. 496, 503 46 Třebechovice pod Orebem

- pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned, jednosměnný provoz
- Náplň práce: apretace (broušení, tryskání) odlitků, činnosti potřebné k výrobě odlitků (výroba jader, forem, pomocné práce)
- Požadavky: dobrý zdravotní stav, časová flexibilita, manuální zručnost
- Nabízíme: stravenky, týden dovolené navíc, stravování v areálu firmy. Uvedená mzda je základní, k této mzdě vyplácí zaměstnavatel každý měsíc bonus 1.000,- Kč, individuální odměnu za odvedenou práci, příplatky dle ZP - práce přesčas, příplatky za případnou práci v sobotu, neděli noční příplatky, příplatek za ztížené pracovní prostředí
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky mezi 6:00 a 14:30 na tel.: *********, e-mailem: ********* nebo osobně mezi 7:00 a 14:30 (p. Petr Drahoňovský)

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.
Evidujeme 918 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.