Slévač/ka - Ostrava | VímVíc.cz

Slévač/ka - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek
od 21 000 Kč

Volné místo Slévač/ka ve společnosti ArcelorMittal Engineering Products Ostrava s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Vratimovská 689/117, Kunčice, 719 00 Ostrava 19. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 21 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: činnosti na technických zařízeních - práce ve výškách a nad volnou hloubkou a minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Jan Tengler. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma ArcelorMittal Engineering Products Ostrava s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Vratimovská 689/117, Kunčice, 719 00 Ostrava 19. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 62362411.

Pozice:
Slévač/ka
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 6. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Požadované dovednosti

  • činnosti na technických zařízeních - práce ve výškách a nad volnou hloubkou

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 6

Poznámka

81212 Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)
ZamK
Pracovště: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice
Kontakt osobně na adrese pracoviště po předchozí tel. domluvě *********.

Náplň práce: Obsluha mísiče furanových směsí, běžná denní údržba, dodržování DTP pro výrobu
furanových směsí, výroba forem a jader do furanové formovací směsi, formování podle modelů do rámů, do země nebo do kesonu, lití válců a kulatin do polotrvalých a trvalých forem (kokil), odlévání forem.

Požadavky: Ukončené střední odborné vzdělání s výučním listem, 3 roky praxe, vazačský průkaz výhodou, ochota práce ve výškách.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2028 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.