SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA - OBSLUHA LISU - Hradec Králové | VímVíc.cz

SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA - OBSLUHA LISU - Hradec Králové

Hradec Králové
Plný úvazek
14 740 - 18 000 Kč

Nabídka práce SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA - OBSLUHA LISU pro organizaci EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.) (IČ 41194161). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 14 740 - 18 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Bratří Štefanů 982/69b, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Ing. Jana Čečetková, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.) detaily

Další informace o společnosti EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.) vedené pod IČ 41194161 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA - OBSLUHA LISU
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 8. 2017
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Místo výkonu práce: Bratří Štefanů č. p. 982/69b, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

- PP na dobu neurčitou, jednosměnný provoz
- Náplň práce: obsluha lisu, zajištění pravidelné údržby stroje a nástrojů; vykládka a nakládka kamionu, manipulace s těžkými břemeny nad 20 kg
- Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, bez zdravotního omezení
- Nabízíme: perspektivní zaměstnání a zázemí v prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, stravenky, firemní akce, možnost nákupu oblečení se slevou, 1 min. pěšky od pracoviště stravovací zařízení GASTROM
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.
Evidujeme 913 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.