Skladník v Pardubicích | VímVíc.cz

Skladník v Pardubicích

Pardubice
Plný úvazek

Firma

Manuvia, a. s.

Popis pozice

Hledáme šikovné a fyzicky zdatné muže na pozici handler - skladník bez VZV průkazu.

Co bude Vaší náplní práce?

  • Transport materiálu a hotových jednotek na jednotlivé linky, rozebírání palet, třídění dle specifikace na další střediska

Nabízíme:

  • ubytování ZDARMA
  • možnost získání firemní SIM karty
  • 25 dní dovolené

Požadujeme:

  • manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu

Pracovní doba:

  • 12h úvazek

Finanční ohodnocení:

  • až 95 Kč/hod. v čistém

Kontakt:

tel: *********

Doplňující informace k nabídce

Pozice vhodná pro:

Absolventy

Typ úvazku:

hlavní pracovní poměr

Kontaktní údaje

Zuzana Fendrichová Sladkovského 484530 02 Pardubice

Místo výkonu práce

Pardubice 53002, okres Pardubice, Pardubický kraj

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.