SKLADNÍK/NICE - Ústí nad Orlicí | VímVíc.cz

SKLADNÍK/NICE - Ústí nad Orlicí

Ústí nad Orlicí
Plný úvazek
20 500 - 23 000 Kč
Mám zájem o nabídku SKLADNÍK/NICE - Ústí nad Orlicí

Volné místo SKLADNÍK/NICE ve společnosti Kamody s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese V Lukách 1, Ústí nad Orlicí, 562 01 Ústí nad Orlicí 1. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 20 500 - 23 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - výhodou a minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Daniel Halbrštát. Můžete poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Kamody s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese V Lukách 1, Ústí nad Orlicí, 562 01 Ústí nad Orlicí 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 27467392.

Pozice:
SKLADNÍK/NICE
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 4. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Nabízené výhody

  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování
  • Zvláštní prémie - příplatky za balení zboží

Požadované dovednosti

  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - výhodou

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 10

MÍSTO VÝKONU: V Lukách č.p. 1, 562 01 Ústí nad Orlicí 1 + Sokolská 217, Kerhartice, 562 04 Ústí nad Orlicí 4
PRACOVNÍ NÁPLŇ: příjem, expedice a balení zboží
POŽADUEJEME: ŘP sk. B výhodou
NABÍZÍME:
- příspěvek na stravování
- příplatky za balení zboží
KONTAKT: e-mailem zaslat životopis

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí.
Evidujeme 835 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí.