Skladník/manipulant se zbožím - Bor | VímVíc.cz

Skladník/manipulant se zbožím - Bor

Tachov
Plný úvazek
18 000 - 21 000 Kč
Mám zájem o nabídku Skladník/manipulant se zbožím - Bor

Nabídka práce Skladník/manipulant se zbožím pro organizaci Technické pružiny SCHERDEL s.r.o. (IČ 25224671). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen) a další dovednosti jako řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 18 000 - 21 000 Kč a práci na plný úvazek (dvousměnný provoz). Adresa pracoviště je Bor. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Ing. Jaroslava Melgerová, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

Technické pružiny SCHERDEL s.r.o. detaily

Další informace o společnosti Technické pružiny SCHERDEL s.r.o. vedené pod IČ 25224671 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Skladník/manipulant se zbožím
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
20. 5. 2019
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie

Požadované dovednosti

  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo výkonu práce: Vysočany 54, 348 02 Bor u Tachova
NÁPLŇ PRÁCE:
- manipulace s veškerým uskladněným zbožím a materiálešm (fyzický i administrativní),
- kontrola vydaného zboží dle dodacích listů,
- komunikace s příslušnými osobami,
- zaskladňování a označování přijatého zboží,
- uvolňování materiálu,
- výdej požadovaného materiálu, manipulace s vysokozdvižnými motorovými a elektrickými vozíky

POŽADAVKY:
- ukončené středoškolské vzdělání (výuční list/maturita),
- řidičský průkaz skup. B,
- flexibilita, zodpovědnost, přesnost, pečlivost,
- praxe s obsluhou vysokozdvižných motorových a elektrických vozíků a znalost německého jazyka vítány

NABÍZÍME:
- uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více než 126 let
- možnost profesního růstu
- závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- vánoční a věrnostní prémie
- po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou

Způsob 1. kontaktu uchazeče se zaměstnavatelem: zaslání profesního životopisu na kontaktní email.

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Tachov.
Evidujeme 674 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Tachov.