Skladník - Dalovice | VímVíc.cz

Skladník - Dalovice

Karlovy Vary
Plný úvazek, min. 40 hod. týdně
18 000 - 23 000 Kč

Nabídka práce Skladník pro organizaci HDT impex s.r.o. (IČ 25236431). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen) a další dovednosti jako práce s PC - základní dovednosti PC, řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B. Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy středních škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 18 000 - 23 000 Kč a práci na plný úvazek / min. 40 hod. týdně (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Botanická 238/3, Dalovice, 362 63 Dalovice. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Martina Břízková, a to na e-mail *********.

HDT impex s.r.o. detaily

Další informace o společnosti HDT impex s.r.o. vedené pod IČ 25236431 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Skladník
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Nástup do zaměstnání:
10. 8. 2018
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Požadované dovednosti

  • práce s PC - základní dovednosti PC
  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Poznámka

SKLADNÍK - nástup možný srpen 2017

Kontakt POUZE e-mailem na adrese: *********

Náplň práce:
- odpovědná práce ve skladu a jeho udržování
- příjem a výdej zboží
- balení zboží
- vykládka a nakládka kamionů
- evidence zásob

Požadujeme:
- týmovou práci
- pracovitost, spolehlivost
- manuální zručnost
- časovou flexibilitu
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav

Místo výkonu práce: Botanická 283/3, Dalovice

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary.
Evidujeme 1355 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary.