SKLADNÍK - České Budějovice | VímVíc.cz

SKLADNÍK - České Budějovice

České Budějovice
Plný úvazek
od 23 000 Kč
Mám zájem o nabídku SKLADNÍK - České Budějovice

Volné místo SKLADNÍK ve společnosti AGROZET České Budějovice, a.s.. Pracoviště se nachází na adrese U Sirkárny 501/30, České Budějovice 4, 370 04 České Budějovice 4. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 23 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Kontakt. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma AGROZET České Budějovice, a.s. nabízí volné pracovní místo na adrese U Sirkárny 501/30, České Budějovice 4, 370 04 České Budějovice 4. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 28113128.

Pozice:
SKLADNÍK
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
26. 6. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

POŽADUJEME: technické vzdělání - obor zemědělská technika, mechanizace, automechanik;
technický přehled; pečlivost, bezúhonnost, ochota k dalšímu vzdělávání ;
výhodou znalost řízení vysokozdvižných vozíků; komunikativnost a týmový duch
NÁPLŇ PRÁCE: příjem, výdej a uskladnění zboží; balení a manipulace se zásilkami;
nakládka - vykládka zboží; vedení a kontrola skladové evidence;
práce s ručním PC terminálem; komunikace se zákazníkem
NABÍZÍME: odpovídající finanční ohodnocení ; týden dovolené nad rámec ZP;
dobré pracovní prostředí; možnost vystavení řidičského oprávnění na VZV;
dlouhodobý pracovní vztah; stravenky; vlastní rekreační objekty
MZDA od 23 000,- Kč /mzda bude upřesněna při osobním jednání /

Kontakt: Agrozet České Budějovice a.s., U Sirkárny 30, 371 55 České Budějovice
e-mail: *********; tel: ********* - pí. Urie

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice.
Evidujeme 1203 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice.