Skladník/ce - Ostrava | VímVíc.cz

Skladník/ce - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek
od 18 000 Kč

Volné místo Skladník/ce ve společnosti ByBoom Lorenz s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Ostrava. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 18 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: řidičský průkaz, řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B a minimální dosažené vzdělání nižší střední odborné. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Dr. Ing. Petr Lorenz. Můžete poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma ByBoom Lorenz s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Ostrava. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 05719780.

Pozice:
Skladník/ce
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední odborné
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 1. 7. 2019 do 30. 6. 2020
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Požadované dovednosti

  • řidičský průkaz
  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo výkonu práce: Ostrava - Poruba
Kontakt: *********

Náplň práce:
- příjem a výdej zboží, provádění dalších skladových operací
- manipulace se zbožím, vykládka a nakládka zásilek
- inventarizace skladu
- balení a expedice, štítkování zboží
- práce se scannerem
- vizuální kontrola kvality
- likvidace odpadů
- řízení firemní dodávky do 3,5t Ford Custom

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B – AKTIVNÍ ŘIDIČ
- zkušenost s řízením dodávky do 3,5t vítána
- manuální zručnost
- samostatnost a zodpovědnost
- pečlivost a loajalitu
- spolehlivost
- fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav
- bezúhonnost

Nabízíme:
- jednosměnný provoz od 7,00 do 15,30h
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- stravenky
- komplexní zaškolení
- bezpečné pracoviště
- přátelskou atmosféru
- práce s jedinečnými a úspěšnými dětskými produkty

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2017 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.