Servisní technik chlazení - region Olomoucko | VímVíc.cz
premium

Servisní technik chlazení - region Olomoucko

Olomouc
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku Servisní technik chlazení - region Olomoucko

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti vzduchotechniky a chlazení, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní technik chlazení - region Olomoucko.

Náplň práce:

  • Opravy a servis vzduchotechnických a klimatizačních zařízení
  • Revize chlazení a požárních klapek
  • Servisní výjezdy a komunikace se zákazníky

Požadavky:

  • Vyučení v oboru chlazení - velkou výhodou
  • Znalost oboru chlazení, vzduchotechnika
  • Elektro vyhláška č. 50
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Svářečský průkaz, pájení - výhodou
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Flexibilita
  • Fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • Zázemí prosperující společnosti s 15 letou historii
  • Měsíční osobní mzdové ohodnocení
  • 13. plat
  • Zajištění rekvalifikace v oboru chlazení
  • Proplacené přesčasové hodiny
  • Služební automobil, mobilní telefon
  • Notebook
  • Veškeré technické vybavení
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj a okolí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Olomouc - Olomouc, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
predvyber@predvyber.cz

Benefity, na které se můžete těšit