Service delivery incident manager - Praha | VímVíc.cz

Service delivery incident manager - Praha

Hlavní město Praha
Plný úvazek
70 000 - 90 000 Kč
Mám zájem o nabídku Service delivery incident manager - Praha

Nabídka práce Service delivery incident manager pro organizaci Dimension Data Czech Republic s.r.o (IČ 26175738). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - vysokoškolské a další dovednosti jako angličtina. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 70 000 - 90 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Na hřebenech II 1718/10, Nusle, 140 00 Praha 4. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Veronika Frantová, a to na e-mail *********.

Dimension Data Czech Republic s.r.o detaily

Další informace o společnosti Dimension Data Czech Republic s.r.o vedené pod IČ 26175738 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Service delivery incident manager
Minimální stupeň vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
15. 2. 2018
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Jazykové znalosti

  • Angličtina - aktivní

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Kontakt pro uchazeče: emailem na Frantová Veronika, e-mail: *********

Požadavky:
Min 5. let zkušeností s prací v IT prostředí, min. 1 rok zkušenost na obdobné pozici.
Aktivní angličtina, pokročilá znalost němčiny.
1-2 roky pracovní zkušeností, znalost mezinárodního prostředí

Popis pozice:
Hlavní incident Manager je zodpovědný za koordinaci problémů vzniknutých na servisním oddělení. Spolupracuje s kolegy z technického oddělení a technické podpory a taky je v úzkém kontaktu se zákazníkem. Musí identifikovat incidenty a navrhnout relevantní řešení a to v souladu s dohodnutým časovým rámcem mezi Dimension Data a klientem.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 4.
Evidujeme 3818 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 4.

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.