SEŘIZOVAČ/-KA A OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU - Hradec Králové | VímVíc.cz

SEŘIZOVAČ/-KA A OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU - Hradec Králové

Hradec Králové
Plný úvazek
18 000 - 30 000 Kč

Nabídka práce SEŘIZOVAČ/-KA A OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU pro organizaci SV metal spol. s r.o. (IČ 25257366). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 18 000 - 30 000 Kč a práci na plný úvazek (třísměnný provoz). Adresa pracoviště je Vážní 891, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Písemný kontakt, a to na e-mail *********.

SV metal spol. s r.o. detaily

Další informace o společnosti SV metal spol. s r.o. vedené pod IČ 25257366 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
SEŘIZOVAČ/-KA A OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
17. 10. 2016
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Poznámka

SEŘIZOVAČ OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU
- PP na dobu neurčitou, nástup dohodou, třísměnný provoz, pracoviště Libřice u Hradce Králové
- Náplň práce: hlavní náplní je seřízení stroje, nastavení základních technologických parametrů, ohýbání výrobků z tenkých plechů a údržba stroje, zadání pro výrobu je formou technologického postupu a výkresové dokumentace, práce obsluhy strojů je spojená s povinností kontroly výrobků a odpovědností za kvalitu a efektivitu výroby
- Požadujeme: vzdělání SŠ nebo ÚSO, technický směr výhodou, ne podmínkou, základní orientace v technické dokumentaci a strojírenských výkresech, samostatnost, přesnost a důslednost, schopnost přijmout odpovědnost, ochota učit se
- Životopisy zasílejte na e-mail: *********
- Informace o firmě naleznete na www.svmetal.cz

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.
Evidujeme 880 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.