Sap/r3 support | VímVíc.cz

Sap/r3 support

Královéhradecký kraj

Firma

Kariéra s.r.o.

Popis pozice

Náplň práce

Pro našeho klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici: SAP/R3 support.
Náplň práce:
- aplikační a systémová podpora podnikových SAP/R3 modulů MM, SD a PP
popř. dále navazujících systémů WMS, MES, PALSTAT, EDI
- analýza požadavků, návrhy řešení a následná implementace
- návrhy a tvorba reportů, analýzy dat
- týmová práce na vývoji nových inovativních řešení
Získáte:
- prostředí pro váš dynamický profesní rozvoj s týmovým zázemím
- špičkové zkušenosti z oblasti podnikových procesů nadnárodních zákazníků
- nadstandardní platové podmínky za kvalitní práci, 5 týdnů dovolené
- extra finanční ohodnocení za realizovaná zlepšení a inovace
- jazykové kurzy (EN, DE), odborná školení …
Očekáváme:
- VŠ/SŠ technického popř. ekonomického směru
- znalost SAP R/3, Excelu na pokročilé úrovni
- znalost EDI VDA či EDIFACT vítána
- znalost programování VBA, ABAP, T-SQL či .NET vítána
- analytické myšlení a aktivní přístup k pracovním úkolům
- odpovědnost, chuť na sobě pracovat
Pracovní poměr:
- na plný i částečný pracovní úvazek, popř. ŽL
Místo:
- Červený Kostelec, popř. Trutnov
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail *********.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Kontaktní údaje

Martina Tarabášová

Místo výkonu práce

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.