Sales Director | VímVíc.cz
premium
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 812 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Sales Director

Praha
Plný úvazek
Výběrové řízení bylo ukončeno

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Hledáme Sales Directora pro internetový portál Tipli. Cílem Tipli je nabízet nejvýhodnější nákupy na internetu ve více než 1000 obchodech, se kterými portál aktivně spolupracuje.

Portál Tipli byl spuštěn na konci roku 2016 a během prvních 12 měsíců se mu podařilo získat přes 300 000 uživatelů. Tipli patří mezi nejrychleji rostoucí internetové společnosti na českém a slovenském trhu. Od léta 2017 působí také v Polsku. V letošním roce plánuje rozšířit svou působnost také do Rumunska.

Na pozici Sales Directora budete dlouhodobě budovat a rozvíjet vztahy s partnery a vytvářet spolupráce, které podpoří naše marketingové a obchodní cíle.

Sales Director je u nás jednou z nejdůležitějších osob v týmu, poskytujeme mu maximální podporu v prodeji - vlastní kancelář, k dispozici desítky přímých kontaktů z již proběhlých spoluprací a kampaní nebo rozvoj prodejních dovedností. Důležité je pro nás přátelské pracovní prostředí a správný tým! Sídlíme v nových kancelářích v centru Prahy v krásném prostředí domu Černá Labuť. V open space využíváme 320 m² prosvětlené kanceláře s terasou. Okolí je plné stylových kaváren a restaurací vhodných na porady, schůzky s klientem či večerní pivo.

Jak to v našem týmu vypadá? To vám prozradí budoucí kolegové v profilu Tipli na VímVíc.cz.

Náplň práce:

  • osobní a telefonická jednání s partnery
  • dlouhodobé budování vztahů s partnery
  • zefektivňování spolupráce s partnery (příprava marketingových kampaní, získávání atraktivních cen do soutěží)
  • delegování úkolů na členy v týmu na základě dohodnutých podmínek
  • vyhodnocování kampaní a pravidelný reporting

Co očekáváme:

  • prokazatelnou zkušenost s obchodem v B2B segmentu podmínkou
  • zkušenosti s telefonickým kontaktováním klientů
  • cit rozpoznat příležitost, tah na branku
  • schopnost běžné práce s internetem a PC
  • dobrou argumentaci, dokázat lidi nadchnout
  • schopnost práce v týmu

Co nabízíme:

  • práci v rostoucí stabilní společnosti (kapitálový partner KOOPEO Ventures)
  • příjemnou a energickou firemní kulturu
  • zaučení, pravidelná školení a dlouhodobý osobní růst
  • firemní notebook a mobilní telefon
  • práce na plný úvazek, možnost práce na ŽL i HPP
  • kanceláře v centru Prahy (Praha 1, nám. Republiky)
  • firemní benefity - MultiSport karta, online kurzy VimVic zdarma