RPA Developer | VímVíc.cz
premium

RPA Developer

Praha
Práce na plný úvazek

O pozici

Hledáme kolegu/kolegyni do rostoucího týmu robotizace (RPA). Rádi bychom se první představili – Jsme týmoví hráči, kteří pomáhají druhým. Pokud se k nám připojíš, budeš pracovat v dynamickému týmu s velkým množstvím odborných znalostí, neformální atmosféry a širokou škálou zadání napříč ČSOB skupinou.

Hledáme zkušeného RPA developera, který nám pomůže udržet naše RPA procesy v běhu s požadovanou úspěšností zpracování. Tvé denní agenda bude řešení produkční incidentů, které nám naši klienti předávají prostřednictvím platformy SNOW.  Nebudeš na to sám, pomocnou rukou ti bude provozní tým a tým developerů.

Patříme ke špičce v Evropě. Aktuálně provozujeme cca 600+ RPA procesů na kterých pracuje každý den přes 100+ robotů současně. Tato pozice tedy nabízí velkou příležitost v prohloubení znalostí nejen v RPA, ale i dalších technologií inteligentní procesní automatizace jako je sémantika, OCR, BAW, lineární modely, chatboti atd...

Co bude Vaše práce

  • Pracovní náplň v prostředí aplikace Blue Prism
  • Vývoj nových robotických skriptů
  • Vývoj
  • Testování
  • UAT
  • Babysitting
  • Řešení produkčních incidentů
  • Opravy robotických skriptů
  • Oprava chyb na úrovni infrastruktury RPA
  • Identifikace slabých míst
  • Řízení úspešnosti zpracování
  • Aktivní komunikace s provozním týmem
  • Práce v bezvadném kolektivu, který ti pomůže stát se vývojářem

Bez čeho se u nás neobejdete?

  • Zkušenosti s platformou Blue Prism
  • Certifikátu Blue Prism Developer (AD01) nebo (APD01) výhodou
  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Analytického myšlení
  • Pečlivosti a zodpovědnosti
  • Snahy dělat věci efektivněji
  • Schopnosti přicházet na řešení problémů

Nabízené Benefity

  • Zajímavou, nestereotypní práci v rychle rostoucím oboru
  • Možnost dalšího rozšiřování znalostí RPA v oblasti provozu či analýzy
  • Benefitní zaměstnanecký program Cafeterie
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů zdravotního volna
  • Stravenky
  • Možnost pracovat na Home Office
  • Zaměstnanecké výhody a benefity u produktů skupiny ČSOB
  • Příspěvek na životní pojištění a penzijní spoření, zvýhodněné bankovní produkty
  • Služební počítač a telefon
  • Firemní mobilní tarify
  • Práce v nové moderní budově přímo u zastávky metra Radlická
  • Možná účastnit se pořádaných akcí typu Letní a Zimní bankovní hry, teambuildingy atd.

#LI-AG1

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Praha, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Markéta Hajdari
mhajdari@csob.cz