Rodinný bankéř - volná místa, kariéra, práce | VímVíc.cz
premium

Rodinný bankéř

Celá ČR
Plný úvazek

Jsme součástí skupiny Komerční banky, a.s. a hledáme nové kolegy/ně pro dlouhodobou spolupráci. Máme Vám co nabídnout!

Co nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci v přátelském kolektivu
  • důkladné zaškolení, od první chvíle se Vám bude věnovat celý náš tým, od specialistů až po vašeho manažera
  • flexibilní pracovní dobu
  • prostor pro růst a vlastní rozvoj
  • firemní akce
  • „bonus do začátku“ až 45 000,- náborový příspěvek

Náplň práce

  • budete komunikovat se stávajícími klienty a budete jejich rádcem na finance, jelikož se stanete odborníkem na všechny finanční produkty nabízené v současné době bankovním sektorem
  • administrativní zpracování jednotlivých obchodních případů

Požadujeme

  • ukončené středoškolské studium s maturitou
  • dobrý mluvený i psaný projev
  • pozitivní, systematický, trpělivý a zodpovědný přístup k práci