Řidiči - závozy Praha a okolí | VímVíc.cz

Řidiči - závozy Praha a okolí

Hlavní město Praha
Plný úvazek
22 000 - 26 000 Kč
Mám zájem o nabídku Řidiči - závozy Praha a okolí

Nabídka práce řidiči - závozy Praha a okolí pro organizaci MONACO int. s.r.o. (IČ 60471271). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - nižší střední odborné a další dovednosti jako řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 22 000 - 26 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Praha. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Eva Šebová, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

MONACO int. s.r.o. detaily

Další informace o společnosti MONACO int. s.r.o. vedené pod IČ 60471271 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
řidiči - závozy Praha a okolí
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední odborné
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
8. 7. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Požadované dovednosti

  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

kontakt: e-mailem: Šebová Eva, tel.: *********, e-mail: *********

Náplň práce:
- rozvoz zboží zákazníkům dle určených závozových tras: Praha (vč. Praha 1) a okolí
- převzetí plateb za zboží, vystavení EET,
- převoz zboží mezi sklady,
- v případě potřeby výpomoc ve skladu (převoz zboží mezi sklady, expedice zboží)

Požadujeme:
- ŘP sk. B,
- orientace po Praze 1
- výhodou VZV

Nabízíme:
- školení v oboru gastronomie, účast na odborných kurzech českých i zahraničních lektorů,
- zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment,
- karta MultiSport,
- možnost profesního růstu,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- příjemné pracovní prostředí,
- možnost nástupu ihned.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 9.
Evidujeme 2282 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 9.