Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - Olomouc | VímVíc.cz

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - Olomouc

Olomouc
Plný úvazek, min. 40 hod. týdně
16 280 - 40 000 Kč

Nabídka práce Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel pro organizaci ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. (IČ 25829653). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola a další dovednosti jako řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, digitální karta. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 16 280 - 40 000 Kč a práci na plný úvazek / min. 40 hod. týdně (turnusové služby). Adresa pracoviště je Rolsberská 638/66, Hodolany, 779 00 Olomouc 9. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Mgr. Ivana Tušlová, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. detaily

Další informace o společnosti ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. vedené pod IČ 25829653 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Nástup do zaměstnání:
1. 6. 2017
Směnnost:
Turnusové služby
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Požadované dovednosti

  • řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
  • digitální karta

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 4

Poznámka

Pracoviště: Rolsberská č.p. 638/66, Olomouc.
Pozice: Řidič MKD (trasy ČR + EU)
Náplň práce: řízení nákladního vozidla, přeprava zboží; vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče; ukládání a zajištění nákladu na vozidle; kontrola vykládky vozidla, předávání doprovodných dokumentů.
Požadavky: řidičský průkaz sk. C, E; digitální karta; bezúhonnost.
Nabízíme: práci ve stabilní prosperující firmě, pravidelnou výplatu, moderní vozový park, atraktivní benefity. Skutečný výdělek: 25.000 - 40 000 Kč.
Zaměstnanecké výhody: finanční odměna, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, zvýhodněné mobilní telefonování a další benefity.
Kontakt je možný osobně PO - PÁ od 7:00 do 15:30 hod., telefonicky PO - PÁ od 8:00 - 16:00 hod. nebo mailem.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Olomouc.
Evidujeme 1036 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Olomouc.