Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU + POMOCNÉ PRÁCE V AUTODOPRAVĚ | VímVíc.cz

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU + POMOCNÉ PRÁCE V AUTODOPRAVĚ

Hradec Králové
Plný úvazek
16.280 – 20.000 Kč / měsíc
Mám zájem o nabídku Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU + POMOCNÉ PRÁCE V AUTODOPRAVĚ

Firma

HÁLA TRUCK, s.r.o.

Popis pozice

Místo výkonu práce: Rooseveltova č.p. 261, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU + POMOCNÉ PRÁCE V AUTODOPRAVĚ
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 11. 2017
- Popis pozice: řidič/-ka na vnitru; zajišťování technických kontrol, servisů a náhradních dílů
- Požadujeme: ŘP sk. C + praxi v řízení vozidla
- nabízíme: zajištěné ubytování, osobní ohodnocení
- V případě zájmu kontaktujte: Hála Bohuslav, tel.: *********, e-mail: *********

Doplňující informace k nabídce

Minimální požadované vzdělání:

Základní

Typ úvazku:

Plný úvazek

Nástup:

01.11.2017

Kontaktní údaje

Bohuslav Hála

Místo výkonu práce

Hradec Králové 50002, okres Hradec Králové, Královéhradecký kraj