ŘIDIČ/-KA SK. C, E - Hradec Králové | VímVíc.cz

ŘIDIČ/-KA SK. C, E - Hradec Králové

Hradec Králové
Plný úvazek
od 16 280 Kč
Mám zájem o nabídku ŘIDIČ/-KA SK. C, E - Hradec Králové

Volné místo ŘIDIČ/-KA SK. C, E ve společnosti PSBI, s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Panelová 1126, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3. Jedná se o práci na plný úvazek (nepřetržitý provoz) s počátečním platem / mzdou od 16 280 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: řidičský průkaz, řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E a minimální dosažené vzdělání nižší střední odborné. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Ilona Píšová. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma PSBI, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Panelová 1126, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25918401.

Pozice:
ŘIDIČ/-KA SK. C, E
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední odborné
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 5. 2018
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Požadované dovednosti

  • řidičský průkaz
  • řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Místo výkonu práce: Panelová 1126, 500 03 Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: rozvoz stavebního materiálu po celé ČR
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: Píšová Ilona, tel. ********* (po - pá v době 8 - 15 hod)

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.
Evidujeme 901 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.