ŘIDIČI NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU - Frýdlant nad Ostravicí | VímVíc.cz

ŘIDIČI NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU - Frýdlant nad Ostravicí

Frýdek-Místek
Plný úvazek, DPP, DPC
20 000 - 35 000 Kč
Mám zájem o nabídku ŘIDIČI NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU - Frýdlant nad Ostravicí

Nabídka práce ŘIDIČI NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU pro organizaci RV Styl s. r. o. (IČ 26821486). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen) a další dovednosti jako řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E - profesní průkaz. Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy středních škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 20 000 - 35 000 Kč a práci na plný úvazek / DPP / DPC (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Hlavní 1606, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Pavla Běčáková, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

RV Styl s. r. o. detaily

Další informace o společnosti RV Styl s. r. o. vedené pod IČ 26821486 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
ŘIDIČI NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Nástup do zaměstnání:
19. 9. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Ubytování
  • Podnikové stravování

Požadované dovednosti

  • řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
  • řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E - profesní průkaz

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

C04 a:19/9/2019
Nabízíme práci u zavedené stavební firmy s dlouholetou tradicí.
Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny C+E, profesní průkaz, praxi.
- dobrá pracovní morálka, spolehlivost, manuální zručnost, zdravotní předpoklad pro výkon dané činnosti
, spolehlivost, schopnost řešit problémy, zvládání zátěže, flexibilitu.
Náplň práce:
- navážení stavebních hmot a materiálů
- řízení vozidla a zajišťování bezpečnosti přepravy, vedení záznamů o provozu vozidla, kontrola technického stavu vozidla, práce dle pokynů nadřízeného.
Zaměstnanecké výhody:
- personální strava a možnost ubytování, prémie až do výše 100%.
Kontakt telefonicky (6,00-14,00 hod.), e-mailem, osobně. Kontakty viz výše.

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek.
Evidujeme 764 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek.

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.