Řidič autodomíchávače Žamberk | VímVíc.cz

Řidič autodomíchávače Žamberk

Žamberk
Plný úvazek
Mám zájem o nabídku Řidič autodomíchávače Žamberk

Firma

Traffictrade s.r.o.

Popis pozice

Hledáme řidiče autodomícháváče - mixu, pro Rychnov nad Kněžnou

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr
  • práci ve stabilní firmě
  • možnost práce v zahraničí (po zapracování)

Nástup možný ihned.

Požadujeme:

  • min.vyučen
  • bezúhonnost
  • zodpovědnost
  • ŘP sk.C, prof.průkaz, digitální kartu řidiče.

Průkaz strojníka výhodou a zkušenosti vítány.

V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na emailový kontakt: *********

Doplňující informace k nabídce

Typ úvazku:

hlavní pracovní poměr

Kontaktní údaje

Michal Mrázek Skladový areál Hradešín282 01 Český Brod

Místo výkonu práce

Žamberk 56401, okres Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj