Řezání na pásové pile - Pardubice | VímVíc.cz

Řezání na pásové pile - Pardubice

Pardubice
Plný úvazek
od 20 000 Kč
Mám zájem o nabídku Řezání na pásové pile - Pardubice

Volné místo Řezání na pásové pile ve společnosti PEGA HOIST, s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Fáblovka 547, Polabiny, 533 52 Staré Hradiště u Pardubic. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 20 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: angličtina a minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Mgr. Tereza Svoboda. Můžete poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma PEGA HOIST, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Fáblovka 547, Polabiny, 533 52 Staré Hradiště u Pardubic. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 62955322.

Pozice:
Řezání na pásové pile
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 4. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Jazykové znalosti

  • Angličtina - aktivní (výhodou)

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Mezinárodně známý výrobce stavebních a průmyslových výtahů hledá do svého týmu pracovníky na pozici Řezání na pásové pile.
Místo výkonu práce Pardubice.
Náplň práce:
- Řezání na pásové pile
- Velmi přesná práce
Požadavky na uchazeče:
- výborná orientace ve strojírenské výkresové dokumentaci,
- manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost,
Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou.
První kontakt emailem

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Pardubice.
Evidujeme 1093 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Pardubice.