Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 62805 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Referent/ka nákupu tukových surovin - Ústí nad Labem

Ústí nad Labem
Plný úvazek
25 000 - 35 000 Kč

Volné místo Referent/ka nákupu tukových surovin ve společnosti Chemoprojekt, a.s.. Pracoviště se nachází na adrese Žukovova 100/27, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 25 000 - 35 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: práce s PC, angličtina, němčina a minimální dosažené vzdělání úSO (vyučení s maturitou). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Ing. Radomír Kučera. Můžete poslat e-mail na rkucera@chemoprojekt.cz.

Více o zaměstnavateli

Firma Chemoprojekt, a.s. nabízí volné pracovní místo na adrese Žukovova 100/27, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 45273383.

Pozice:
Referent/ka nákupu tukových surovin
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 7. 2018
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Požadované dovednosti

  • práce s PC

Jazykové znalosti

  • Angličtina - aktivní (nebo)
  • Němčina - aktivní

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Místo výkonu práce: Žukovova č.p. 100/27, Střekov, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
" Tvorba a udržování databáze dodavatelů tukových surovin
" Komunikace s dodavateli na denní bázi (objednávky, odvolávky, vyřízení zakázky a příjmu)
" Tvorba plánu nákupu tukových surovin
" Zajišťování dopravy pro jednotlivé dodávky
" Spolupráce s pracovníky výroby při vykládce a příjmu na sklad
Požadavky na uchazeče:
" Zkušenosti s nákupem
" Znalost práce s PC
" Znalost cizího jazyka - AJ nebo NJ
Nabízíme:
" Flexibilní a zajímavou práci
" Pružnou pracovní dobu
" 5 týdnů dovolené
" Příspěvek na stravování
" Příspěvek na penzijní pojištění
" Možnost 13.platu

Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem.
Evidujeme 119 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem.