Referent/ka logistiky/nákupu | VímVíc.cz
premium

Referent/ka logistiky/nákupu

Čestlice
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku Referent/ka logistiky/nákupu

Pro našeho klienta, společnost zabývající se velkoobchodním prodejem nábytku pro B2B klienty převážně do gastro provozoven, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent/ka logistiky / nákupu.

Pracovní náplň:

  • Administrativní zpracování výrobku
  • Administrativní podpora obchodního týmu – evidence objednávek v systému, příprava objednávek
  • Komunikace s logistickými společnostmi
  • Evidence dovozů
  • Komunikace napříč společnosti
  • Práce s Excelem a Google kalendářem na denní bázi
  • Aktivní komunikace s dodavateli v AJ slovem i písmem na denní bázi
  • Odesílání objednávek dodavatelům
  • Plánování a koordinace nakládek/vykládek zboží
  • Administrativa spojená se skladovým hospodářstvím
  • Vyhledávání nových dodavatelů

Požadavky:

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Příjemné vystupování
  • Komunikativní schopnosti, pečlivost, flexibilita
  • Zdatnost řešit problémy s dodavateli a přepravci
  • Chuť pracovat a učit se nové věci

Nabídka:

  • Špičkové produkty renomovaných značek a materiály té nejvyšší kvality
  • Fixní plat + extra bonus na základě výsledku
  • Firemní benefity (sleva na firemní produkty, příspěvek na stravování, příspěvek na vzdělávací kurzy, roční bonusy)
  • Intenzivní zaškolení i následné vzdělávání
  • Profesionální, ale zároveň přátelský a spolupracující kolektiv
  • HPP na dobu neurčitou
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, nápoje, sušenky, ovoce)
  • Další benefity (individuální domluvy)
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Pružní začátek pracovní doby v čase od 7:00-8:30
  • Příspěvek na dopravu nad 10 km
  • Příspěvky na narozeniny
  • Dodatková dovolená dle odpracované doby po roce
  • Přátelský, mladý kolektiv
  • Místo výkonu práce: Praha – Čestlice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Čestlice - Čestlice, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
predvyber@predvyber.cz