Ředitel společnosti Benešov | VímVíc.cz

Ředitel společnosti Benešov

Praha
Plný úvazek

Firma

JOB LEADER CZECH s.r.o.

Popis pozice

Do společnosti zabývající se výrobou vysoce kvalitních odlitků z hliníkových slitin hledáme nového kolegu na pozici ředitele

Co od Vás požadujeme?

  • zkušenosti s vedením firmy (30 - 50 lidí)
  • strojírenské vzdělání nebo zkušenosti v oblasti slévárenství, obrábění
  • velmi dobrou znalost AJ - komunikace slovem i písmem
  • NJ a další jazyky velkou výhodou
  • časovou flexibilitu
  • samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B

Co bude Vaším úkolem?

  • budete mít na starosti kompletní chod firmy
  • výrobu, obchod, kontrolu, kvalitu, atd.

Co Vám nabízíme?

  • atraktivní finanční ohodnocení dle vašich představ
  • mzda k jednání 60.-80.000,-
  • nástup dle domluvy
  • telefon a PC a takové ty běžné věci automaticky
  • auto k osobním účelům je na jednání a i další benefity
  • pracoviště Benešov a Týnec

V případě zájmu zašlete životopis na ********* nebo volejte personální oddělení Jitka Čadilová tel.*********

Doplňující informace k nabídce

Typ úvazku:

hlavní pracovní poměr

Kontaktní údaje

Jitka Čadilová

Místo výkonu práce

Praha 11000, okres Praha, Hlavní město Praha