Recruiter pro nábor výrobních pozic - Ostrava | VímVíc.cz

Recruiter pro nábor výrobních pozic - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek, zkrácený úvazek, DPP, min. 20 hod. týdně
20 000 - 25 000 Kč
Mám zájem o nabídku Recruiter pro nábor výrobních pozic - Ostrava

Nabídka práce Recruiter pro nábor výrobních pozic pro organizaci Manuvia, a. s., organizační složka (IČ 01734920). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSO s maturitou (bez vyučení) a další dovednosti jako práce s PC, angličtina, němčina. Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy středních škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 20 000 - 25 000 Kč a práci na plný úvazek / zkrácený úvazek / DPP / min. 20 hod. týdně (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Na Rovince 879, Hrabová, 720 00 Ostrava 20. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Ing. Kristýna Zátopková, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

Manuvia, a. s., organizační složka detaily

Další informace o společnosti Manuvia, a. s., organizační složka vedené pod IČ 01734920 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Recruiter pro nábor výrobních pozic
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Doba zaměstnání:
od 10. 6. 2019 do 31. 5. 2020
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Požadované dovednosti

  • práce s PC

Jazykové znalosti

  • Angličtina - pasivní
  • Němčina - pasivní

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Poznámka

Pracoviště: Na Rovince 879, Ostrava - Hrabová
Kontakt: emailem, telefonicky 8-16 hod.

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Pošlete nám prosím svůj životopis
Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe splňují vstupní kritéria. Děkujeme za pochopení.

Náplň
Aktivní hledání vhodných uchazečů na přidělené zakázky
Denní telefonická komunikace s kandidáty a předávání informací o pracovních místech
Práce s interní databází, pracovními portály a sociálními sítěmi
Pravidelný reporting

Požadavky
Min. SŠ vzdělání s maturitou
Výborné komunikační schopnosti
Prokazatelná znalost MS Office
Samostatnost a proaktivitu
Zkušenosti se zákaznickým servisem výhodou
Znalost AJ, NJ výhodou

Nabídka
Možnost profesního rozvoje (vstupní a průběžná školení)
Podporu při zaučení
Spolupráci na HPP i DPP
Služební notebook a telefon
Možnost Home office
Nástup možný ihned
Místo výkonu práce: Ostrava

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2043 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.