Recruiter | VímVíc.cz
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 84 514 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Recruiter

Říčany
Částečný úvazek
Výběrové řízení bylo ukončeno

Firma

Family Market s.r.o

Popis pozice

Pro náš expandující prodejní tým hledáme nové kolegy.

Nejste zkušení obchodníci, ale máte chuť sbírat zkušenosti a realizovat se v oblasti prodeje a obchodu?

Naše společnost nehledá jen zkušené obchodníky, preferujeme komplexní zaškolení, tzn. uvítáme i uchazeče, kteří nemají praxi, ale velkou chuť sbírat zkušenosti a realizovat se v oblasti prodeje a obchodu.

Je tomu více jak 20 let, kdy první žluté autíčko Family Frost zapnulo znělku a vyrazilo za svými zákazníky v České republice. Svým ojedinělým konceptem si velmi rychle získalo pozornost široké veřejnosti a srdce mnoha zákazníků.

Poznejte novou tvář Family Frost v podobě výrazně rozšířeného sortimentu potravin a kvalitnějších služeb poskytovaných koncovým zákazníkům.

Máte zkušenosti s náborem a oblast HR Vám není cizí?

Preferujete práci z domova?

Chcete za sebou vidět výsledky své práce?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Vaším denním chlebem bude následující:

  • Vystavování a aktualizace inzerce dle požadavků
  • Vyhledávání nových možností inzerce (zdrojů)
  • Selekce došlých CV
  • Telefonická komunikace s uchazeči, kteří odpovídají požadovanému profilu
  • Přeposílání vybraných uchazečů vedoucím poboček prostřednictvím emailu
  • Vedení evidence, reportů a statistik

Co Vám určitě nesmí chybět:

  • Prokazatelné zkušenosti s náborem
  • Znalost práce na PC(MS Office,internet)
  • Aktivní přístup, samostatnost,
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Práci z domova v rozsahu cca 10 hod./týden
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Zodpovědnou práci v rostoucí firmě
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Časovou flexibilitu v pracovní době
  • Práci na DPP
  • Slevy na naše výrobky
  • Mobilní telefon

Životopisy posílejte na: *********

Doplňující informace k nabídce

Pozice vhodná pro:

Absolventy

Typ úvazku:

vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Kontaktní údaje

Lucie MIKOLÁŠOVÁ Zděbradská 72251 01 Říčany - Jažlovice

Místo výkonu práce

Říčany 25101, okres Praha-východ, Středočeský kraj