Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - Jablonec nad Nisou | VímVíc.cz

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou
DPP
od 120 Kč/hod.

Nabídka práce Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních pro organizaci Blooman Reality s.r.o. (IČ 27898580). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen) a další dovednosti jako práce s PC - textový editor (Word), práce s PC - tabulkový procesor (Excel), práce s PC - internet a elektronická pošta, angličtina. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 120 Kč/hod. a práci na DPP (dvousměnný provoz). Adresa pracoviště je Jugoslávská 30/11, Jablonec nad Nisou, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Michaela Šimková, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

Blooman Reality s.r.o. detaily

Další informace o společnosti Blooman Reality s.r.o. vedené pod IČ 27898580 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
DPP
Nástup do zaměstnání:
9. 5. 2019
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Jiné výhody - vstup do sauny, vířivky, masáže, teambuildingy, školení

Požadované dovednosti

  • práce s PC - textový editor (Word)
  • práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • práce s PC - internet a elektronická pošta

Jazykové znalosti

  • Angličtina - aktivní

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

RECEPČNÍ HOTELU

Pracovní doba: ranní směna: 6:30 - 15:00, odpolední směna: 14:30 - 23:00

Pracovní náplň: Příjem a správa rezervací, telefonická a e-mailová komunikace, pošta, administrativní práce, práce s hotelovým systémem, práce s rezervačními systémy, spolupráce s ostatními odděleními hotelu, ubytování hostů, provádění plateb, poskytování informací

Požadavky:
Znalost anglického jazyka na úrovni B1, němčina výhodou
Jazyková a stylistická úroveň psaného i mluveného projevu
Příjemné komunikativní vystupování a reprezentativní vzhled
Smysl pro detail, zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita
Občanská a morální bezúhonnost, schopnost práce v kolektivu
Uživatelská znalost PC (MS Office) a standartní kancelářských zařízení (tisk, scan, kopírování)

Nabízíme:
Práci v přátelském kolektivu a neustále se rozvíjejícím podniku
Pracoviště v centru města Jablonec nad Nisou
Různorodou pracovní náplň
Benefity ve formě vstupu do sauny, vířivky, masáží, teambuildingů,
školení, možnost pracovního růstu apod..
Nástup možný IHNED
Mzda 120,-Kč/hodina

Životopisy zasílat na emailovou adresu: *********, tel: na *********

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou.
Evidujeme 481 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou.