PRACOVNÍCI OSTRAHY, VRÁTNÝ - Turnov | VímVíc.cz

PRACOVNÍCI OSTRAHY, VRÁTNÝ - Turnov

Semily
Plný úvazek, zkrácený úvazek, min. 30 hod. týdně
15 000 - 16 000 Kč
Mám zájem o nabídku PRACOVNÍCI OSTRAHY, VRÁTNÝ - Turnov

Volné místo PRACOVNÍCI OSTRAHY, VRÁTNÝ ve společnosti 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Na Kamenci 1, Turnov, 511 01 Turnov 1. Jedná se o práci na plný úvazek / zkrácený úvazek / min. 30 hod. týdně (turnusové služby) s počátečním platem / mzdou 15 000 - 16 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání základní + praktická škola. Práce je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Mikulecká. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Na Kamenci 1, Turnov, 511 01 Turnov 1. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 41328701.

Pozice:
PRACOVNÍCI OSTRAHY, VRÁTNÝ
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Nástup do zaměstnání:
2. 7. 2019
Směnnost:
Turnusové služby
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 3

Poznámka

Náplň práce:
Fyzicky nenáročná práce.
Vstup a evidence návštěv, evidence příjezdu a odjezdu vozidel do objektu..
Vhodné pro OZP.

Požadavky:
Trestní bezúhonnost, certifikát strážného možno zprostředkovat.

Stále zaměstnání na dobu neurčitou ve stabilní společnosti. Pravidelný měsíční příjem. Možnost získání firemních benefitů. Základní mzda + příplatky.

Klimatizovaná vrátnice, obchůzky, práce převážně v noci, ve všední dny i denní.

kontakt: e-mailem, telefonicky PO- PÁ

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Semily.
Evidujeme 637 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Semily.