Realitní makléř - Ostrava | VímVíc.cz

Realitní makléř - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek
od 15 000 Kč

Volné místo Realitní makléř ve společnosti Realitní kancelář REVIVA s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Opavská 776/87, Poruba, 708 00 Ostrava 8. Jedná se o práci na plný úvazek (pružná pracovní doba) s počátečním platem / mzdou od 15 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: práce s PC - textový editor (Word), práce s PC - tabulkový procesor (Excel), řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B a minimální dosažené vzdělání úSV. Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Andrea Jankůjová, asistentka kanceláře. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Realitní kancelář REVIVA s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Opavská 776/87, Poruba, 708 00 Ostrava 8. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 27821919.

Pozice:
Realitní makléř
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSV
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 12. 2016
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:

Požadované dovednosti

  • práce s PC - textový editor (Word)
  • práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

z.:16.11.2016.
Místo výkonu práce: Opavská 776/87, Ostrava- Poruba
V případě zájmu volejte od 8.00 do 17.00 hod. nebo pište na e-mail.
POŽADAVKY:
-Příjemné vystupování
-Ochota učit se novým věcem a vzdělávat se
-Řidičský průkaz skup. B
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
-Vedení obchodních jednání
-Domlouvání a realizace schůzek s klienty
-Prohlídky nemovitostí, náběr nových nemovitostí
-Telefonický i osobní kontakt s klienty.
NABÍZÍME VÁM:
-Zajímavé finanční ohodnocení
-Administrativní podpora asistentky
-Pravidelný systém školení a vzdělávání
-Při obchodu zajišťujeme kompletní právní servis

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín.
Evidujeme 827 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín.