Průmyslový a produktový designér/ka - Kroměříž | VímVíc.cz

Průmyslový a produktový designér/ka - Kroměříž

Kroměříž
Plný úvazek, min. 40 hod. týdně
od 25 000 Kč

Nabídka práce Průmyslový a produktový designér/ka pro organizaci KRUŽÍK s.r.o. (IČ 26943115). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - vyšší odborné a další dovednosti jako práce s PC - Profesionální úroveň PHOTOSHOP, CORELDRAW, ILLUSTRATOR, IN DESIGN, práce s PC - autocad - pokročila znalost, pokročilá znalost, PREMIERE PRO, FLASH, MS OFFICE, angličtina. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 25 000 Kč a práci na plný úvazek / min. 40 hod. týdně (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Veleslavínova 2357/7, Kroměříž, 767 01 Kroměříž 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Martin Černošek, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

KRUŽÍK s.r.o. detaily

Další informace o společnosti KRUŽÍK s.r.o. vedené pod IČ 26943115 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Průmyslový a produktový designér/ka
Minimální stupeň vzdělání:
Vyšší odborné
Nástup do zaměstnání:
16. 4. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Požadované dovednosti

  • práce s PC - Profesionální úroveň PHOTOSHOP, CORELDRAW, ILLUSTRATOR, IN DESIGN
  • práce s PC - autocad - pokročila znalost
  • pokročilá znalost, PREMIERE PRO, FLASH, MS OFFICE

Jazykové znalosti

  • Angličtina - aktivní (slovem i písmem)

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Poznámka

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- náplň práce: příprava dat včetně tvorby nových designů pro digitální tisk vratových panelů
- vyšší odborné vzdělání, vynikající znalost AJ slovem i písmem, profesionální úroveň PHOTOSHOP, CORELDRAW, ILLUSTRATOR, IN DESIGN, pokročilá znalost AUTOCAD, PREMIERE PRO, FLASH, MS OFFICE. Samostatnost, schopnost plnění úkolů AD HOC, časová flexibilita
- kontakt osobně na pracovišti ve dnech úterý/středa v čase 8:00 - 10:00 hod. (pan Černošek), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž.
Evidujeme 627 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž.