PROVOZNÍ ELEKTROMONTÉR/-KA - Ludgeřovice | VímVíc.cz

PROVOZNÍ ELEKTROMONTÉR/-KA - Ludgeřovice

Opava
Plný úvazek
17 000 - 20 000 Kč
Mám zájem o nabídku PROVOZNÍ ELEKTROMONTÉR/-KA - Ludgeřovice

Nabídka práce PROVOZNÍ ELEKTROMONTÉR/-KA pro organizaci Technické služby Ludgeřovice, s.r.o. (IČ 02413949). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen) a další dovednosti jako činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb., řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 17 000 - 20 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Markvartovická 52/48, Ludgeřovice, 747 14 Ludgeřovice. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Josef Balgar, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail balgar@tsludgerovice.

Technické služby Ludgeřovice, s.r.o. detaily

Další informace o společnosti Technické služby Ludgeřovice, s.r.o. vedené pod IČ 02413949 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
PROVOZNÍ ELEKTROMONTÉR/-KA
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 8. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní pojištění a stravné, vánoční příspěvek

Požadované dovednosti

  • činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

O: Balgar Josef, tel.: ********* tel.: ********* v době od 8-13hod., e-mail: balgar@tsludgerovice
Náplň práce:
-opravy elektrozařízení v majetku Obce Ludgeřovice
-údržba elektozařízení v budovách majetku Obce Ludgeřovice
-údržba veřejného osvětlení
-údržba v Obci Ludgeřovice
-vyhláška 50/1978, Sb., § 6
-praxe min. 10 let
-řidičský průkaz skupiny "B"
Pracovní doba od 6-14hod.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Hlučín.
Evidujeme 112 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Hlučín.