Provozní elektromechanici - Elektromontér | VímVíc.cz

Provozní elektromechanici - Elektromontér

Český Krumlov
Plný úvazek
20.000 Kč / měsíc
Mám zájem o nabídku Provozní elektromechanici - Elektromontér

Firma

Europe Jobs s.r.o.

Popis pozice

Informace o pracovním místě

Nabízíme pracovní příležitost zájemcům na pozici pomocného montéra ve výrobě.

Jednosměnný provoz. Jedná se o provoz kovovýroby. Zapojuje se zde do kovového tělesa (výrobku) veškerá elektroinstalace.

Místo výkonu práce - Český Krumlov.

Nástup možný dle domluvy.

Náplň práce
- zapojení elektrosoučástek, manipulace s materiálem na hale
- kontrola funkčnosti

Požadujeme
- spolehlivost, zodpovědný přístup k zadané práci
- ochota a chuť pracovat
- manuální zručnost, je potřeba obecná technická zdatnost

Ideální pracovní pozice pro auto-elektrikáře či příbuzné elektro obory.

Nabízíme
- platové ohodnocení : 105,-kč/hod.
- zajištění ubytování, případně možnost příspěvku na dopravu
- možnost vyplácení záloh na mzdu po odpracovaných 5 dnech
- dlouhodobou spolupráci
- ochota zaměstnat cizince
- čisté pracovní prostředí - hala
- práce na HPP
* Plat od 100Kč/hod

Doplňující informace k nabídce

Minimální požadované vzdělání:

Základní

Typ úvazku:

Plný úvazek

Nástup:

05.08.2019

Kontaktní údaje

Mgr. Daniel Dušek

Místo výkonu práce

Český Krumlov 38101, okres Český Krumlov, Jihočeský kraj