Provozní elektrikář - Trmice | VímVíc.cz

Provozní elektrikář - Trmice

Ústí nad Labem
Plný úvazek
od 25 000 Kč
Mám zájem o nabídku Provozní elektrikář - Trmice

Nabídka práce Provozní elektrikář pro organizaci KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s. (IČ 46708952). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 25 000 Kč a práci na plný úvazek (nepřetržitý provoz). Adresa pracoviště je Důlní 362/2, Trmice, 400 04 Trmice. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Kamila Roučková, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s. detaily

Další informace o společnosti KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s. vedené pod IČ 46708952 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Provozní elektrikář
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 8. 2019
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 5

Poznámka

Místo výkonu práce: Důlní č.p. 362/2, Trmice.
Náplň práce: samostatné provádění oprav strojů, preventivní prohlídky na strojích, spolupráce v rámci oddělení.
Požadavky: min. vyučení v oboru, vyhláška 50, chuť učit se.
Nabízíme: zaměstnanecké výhody a bonusy dle kolektivní smlouvy (5 týdnů dovolené, placené překážky v práci ze strany zaměstnance nad rámec zákoníku práce, pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, účast na programu na nákupu akcií firmy Rheinmetall AG, účast na programu Zdravá firma).
Kontakt: na uvedený e-mail.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem.
Evidujeme 321 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem.