Projektový manažer | VímVíc.cz
premium

Projektový manažer

Brno
Práce na plný úvazek

Pro našeho klienta, developerskou společnost zabývající se revitalizací komerčních objektů a přípravou komerčních a bytových projektů v brownfieldech, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový manažer.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za nastavení a dodržování optimálních časových, finančních i technických aspektů a parametrů projektů
  • Rozhodovat o obchodních i marketingových strategií projektů a jejich rizik
  • Ekonomické vyhodnocení developerských projektů a jejich následné řízení
  • Spolupráce při tvorbě strategie, chod a rozvoj společnosti v souladu se stanovenými cíli a ve vztahu k vlastníkům
  • Dohlížení a odpovědnost za plnění dílčích úsekových strategií
  • Plánovaní, koordinace a kontrola všech procesů s cílem dosažení podnikatelských záměrů
  • Dohled nad řízením finančních operací s ohledem na stanovený plán, zodpovědnost za plnění business plánu jednotlivých projektů

Požadujeme:

  • Minimálně 5 let zkušeností v oboru REAL ESTATE, ideálně zkušenosti na obdobné pozici v oblasti developmentu, property či facility managmentu
  • VŠ vzdělání technického, ekonomického nebo jiného obdobného managerského zaměření
  • Samostatnost, spolehlivost, schopnost poradit si v zátěžových situací a v řešení konfliktů
  • Organizační, komunikační dovednosti a vlohy delegovat, určovat priority a schopnost sám dotahovat věci do konce
  • Anglický jazyk min. na komunikativní úrovni
  • Základní znalost smluvně-závazkových vztahů obchodních společností
  • Zkušenosti v oblasti stavebního, územního řízení a rozpočtování výhodou

Nabízíme:

  • Práci na HPP, nebo ŽL
  • 5 týdnů dovolené
  • MultiSport kartu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Brno

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Brno - Brno-město, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Vysokoškolské / univerzitní
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
predvyber@predvyber.cz

Benefity, na které se můžete těšit