Projektový a procesní engineer | VímVíc.cz
premium

Projektový a procesní engineer

Krupka
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku Projektový a procesní engineer

Pro našeho klienta, společnost, která je předním poskytovatelem elektronických služeb od vývoje přes výrobu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projektový a procesní engineer.

Náplň práce:

  • Řízení projektů (celková organizace činností napříč závodem v rámci transferů a zavádění nových výrobků, procesů, technologií a zařízení)
  • Komunikace s mateřskou společností, plánování transferu, výpočty a využití kapacit, plánování zdrojů atp.
  • Odpovědnost za dodržení plánu vč. veškerých povolení, případné jednání s projektanty a úřady ať již jako zástupce, či jako podpora
  • Engineerský support výroby, podílení se na technologickém i procesním rozvoji společnosti

Požadujeme:

  • Technické znalosti výroby elektro součástek (výhodou je elektro vzdělání s par. 50 / 6 a výš)
  • Znalosti norem, IFM a ESD velkou výhodou
  • Orientace v rámci řízení projektů
  • Komunikační dovednosti
  • Schopnost delegovat úkoly a vést koordinační i realizační schůzky
  • Schopnost pracovat s projektovými akčními plány
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (německý jazyk výhodou)
  • Uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

  • Stravenky ve výši 120 Kč, možnost stravování na firmě
  • 25 dní dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • PC, telefon
  • Místo výkonu práce - Krupka (Teplice)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Krupka - Krupka, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
predvyber@predvyber.cz

Benefity, na které se můžete těšit