Projektant/ka TZB (technická zařízení budov) - Ostrava | VímVíc.cz

Projektant/ka TZB (technická zařízení budov) - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek
25 000 - 30 000 Kč
Mám zájem o nabídku Projektant/ka TZB (technická zařízení budov) - Ostrava

Nabídka práce Projektant/ka TZB (technická zařízení budov) pro organizaci YOUNG4ENERGY s.r.o. (IČ 04083351). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSO s maturitou (bez vyučení) a další dovednosti jako práce s PC - textový editor (Word), práce s PC - tabulkový procesor (Excel), práce s PC - autocad. Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy středních škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 25 000 - 30 000 Kč a práci na plný úvazek (pružná pracovní doba). Adresa pracoviště je Korunní 595/76, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Mgr. Roman Mendrygal, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

YOUNG4ENERGY s.r.o. detaily

Další informace o společnosti YOUNG4ENERGY s.r.o. vedené pod IČ 04083351 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Projektant/ka TZB (technická zařízení budov)
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 5. 2019
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Požadované dovednosti

  • práce s PC - textový editor (Word)
  • práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • práce s PC - autocad

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

21493 Inženýři technologové, normovači v ostatních oborech
ZamK
Pracoviště: Korunní 595/76, Ostrava - Mariánské Hory
Kontakt osobně 13-16 hod. na adrese pracoviště, telefonicky 10-18 hod., e-mailem.

Co vás čeká:
-Tvorba projektových dokumentací v oblasti TZB.
-Zpracování technického řešení pro projekty.
-Výkresy v AutoCAD.
-Tvorba rozpočtů.
-Technická podpora zákazníkům.
-Spolupráce v rámci celého realizačního týmu.

Co od Vás očekáváme my:
-SŠ/VŠ vzdělání, vhodné pro absolventy.
-Zkušenost s použitím programové podpory projektování - CAD programy.
-Dobrá znalost práce na PC (MS Office).
-Znalost anglického jazyka, italštiny výhodou.
-Zodpovědnost, schopnost týmové práce, samostatnost, přesnost.
-Přátelská a vyrovnaná osobnost.
-Předchozí praxe není podmínkou

S čím můžete počítat:
-Tým profesionálních kolegů, kteří Vám pomohou se zapracováním.
-Podílení se na zajímavých projektech.
-Kontakt s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti energetiky.
-Reálnou možnost osobního rozvoje.
-Každodenní pestrou a dynamickou práci.
-Flexibilní začátek/konec pracovní doby.

Zaměstnanecké výhody: Služební mobilní telefon, notebook, internet v mobilu, speciální zaměstnanecký tarif na mobilní volání, týden dovolené navíc.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 1974 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.