Projektant/ka teplosměnných aparátů - Ostrava | VímVíc.cz

Projektant/ka teplosměnných aparátů - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek
25 000 - 32 000 Kč
Mám zájem o nabídku Projektant/ka teplosměnných aparátů - Ostrava

Nabídka práce Projektant/ka teplosměnných aparátů pro organizaci P R O M O N T, a.s. (IČ 00576638). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - vysokoškolské. Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy vysokých škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 25 000 - 32 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Chemická 2122/3, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Jaroslav Šmahlík, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

P R O M O N T, a.s. detaily

Další informace o společnosti P R O M O N T, a.s. vedené pod IČ 00576638 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Projektant/ka teplosměnných aparátů
Minimální stupeň vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
21. 1. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

ZamK
Pracoviště: Chemická 2122/3, Ostrava - Mariánské Hory
Předem volat na tel. ********* a domluvit si schůzku, příp. pište na e-mail: *********

Požadujeme VŠ vzdělání v oboru teplotechnika.
Náplň práce: Projekce a výpočet teplosměnných zařízení v průmyslu.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2007 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.