Projektant/ka - konstruktér/ka nábytku, přípravář/ka - Ostrava | VímVíc.cz

Projektant/ka - konstruktér/ka nábytku, přípravář/ka - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek, min. 40 hod. týdně
20 000 - 25 000 Kč

Volné místo Projektant/ka - konstruktér/ka nábytku, přípravář/ka ve společnosti minimalistic s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Vítkovická 3335/15, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2. Jedná se o práci na plný úvazek / min. 40 hod. týdně (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 20 000 - 25 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Mgr. Veronika Pindorová. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma minimalistic s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Vítkovická 3335/15, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 03055159.

Pozice:
Projektant/ka - konstruktér/ka nábytku, přípravář/ka
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Doba zaměstnání:
od 1. 6. 2019 do 31. 5. 2020
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Pracoviště: Dolní oblast Vítkovice, Vítkovická 3335/15, Moravská Ostrava
1. kontakt: v případě zájmu o tuto pracovní pozici, nám zašlete svůj strukturovaný životopis na email: *********, případné dotazy směřujte na telefon *********.

Náplň práce:
. tvorba výrobní dokumentace pro zakázkovou výrobu nábytku
. příprava výrobních výkresů z grafických návrhů,
. příprava kusovníků, kalkulací a ostatních výrobních podkladů,
. tvorba a vývoj nové nábytkové řady
. řešení kompletních interiérových dispozic

Požadujeme:
. VŠ/SŠ vzdělání v oboru nábytkářství
. odborná zdatnost, samostatnost
. praxe na obdobné pozici
. časová flexibilita, vysoká pečlivost a zodpovědnost
. prokazatelná zkušenost s prací v Auto CAD, MS Office
. AJ výhodou, není podmínkou

Nabízíme:
. zázemí stabilní projekční a realizační společnosti s vlastní výrobou
. zaměstnanecké výhody plynoucí z předmětu činnosti společnosti,
. odpovědnou a velmi kreativní práci
. možnost seberealizace
. velmi dobré, motivující ohodnocení,
. nástup na HPP s důrazem na dlouhodobou spolupráci,
. mzda 20 000 – 25 000 Kč
. kariérní růst a další vzdělávání,
. příjemné pracovní zázemí v industriální zóně Dolní oblasti Vítkovic

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2115 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.