Projektant elektro distribuční sítě - Lety | VímVíc.cz

Projektant elektro distribuční sítě - Lety

Praha-západ
Plný úvazek
18 000 - 30 000 Kč
Mám zájem o nabídku Projektant elektro distribuční sítě - Lety

Volné místo projektant elektro distribuční sítě ve společnosti ELEKTROMONTÁŽE s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Polní 450, Lety, 252 29 Dobřichovice. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 18 000 - 30 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání úSO (vyučení s maturitou). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Václav Brož, jednatel. Můžete zavolat na telefonní číslo *********.

Více o zaměstnavateli

Firma ELEKTROMONTÁŽE s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Polní 450, Lety, 252 29 Dobřichovice. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 25741101.

Pozice:
projektant elektro distribuční sítě
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 10. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Náplň práce : předpokládá se vzdělání s elektrotechnickou kvalifikací a dobrá PC gramotnost, projektování kabelových i venkovních vedení, částečnou znalost AUTOCADU, používané ProGEO a BENTLEY doučíme, přezkoušení z Vyhlášky 50/78 Sb. par. 6 a 10 případně zařídíme u nás. Zaučíme v konkrétní oblasti a rozsahu projektování pro potřeby distribučních společností.
Nabízíme: pravidelná odborná školení, zvyšování kvalifikace, odborný a platový růst, individuální přístup v menším kolektivu
Stravné, případný příspěvek na získání Řidičského oprávnění, příspěvek na letní dovolenou a vánoční odměny, náborový příspěvek 10.000,- Kč po odpracování každého roku v PP

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-západ.
Evidujeme 887 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-západ.

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.